O Nas

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.

Peter Drucker
Co nas wyróżnia?
Wieloletnie doświadczenie w zakresie sufitów podwieszanych i suchej zabudowy, oraz wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania. Wykonujemy rzetelnie swoja prace, aby Klienci, którzy nam zaufali zostali z nami na lata. Doskonale znamy rynek wykończenia wnętrz, dzięki czemu możesz z nami odnieść wiele korzyści. Zaufało nam już wielu Klientów.
Szkolenia techniczne i sprzedażowe
Potrzebujesz doradztwa, szkolenia? Chcesz być „na czasie”, orientując się w aktualnych i najnowszych rozwiązaniach technicznych? Dobrze trafiłeś(aś)! Oferujemy szkolenia produktowe i specjalistyczne, podpowiemy Ci również jak stać się liderem w sprzedaży, jak pozyskać zamówienia i utrzymać wieloletnią współpracę z klientami.
Pomagamy pozyskać kontrakty i zlecenia
Szukasz zlecenia? Masz chwilowy przestój? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Twojej firmie zdobyć lukratywne kontrakty, jak również znaleźć zlecenie w okresie chwilowego przestoju.
.
Doradztwo w zakresie materiałowym i technicznym.
Trudne czasy powodują, że musimy szukać tańszych, jednoczenie dobrych rozwiązań. Szybko rosnące ceny, deficyt materiałowy, powodują wiele problemów na budowach. Zaufaj nam, my pomożemy Wam wybrnąć z tych problemów. Zadzwoń i powiedz w czym możemy Ci pomóc!

Dlaczego my?

Wykonujemy swoją pracę rzetelnie, kierując się dobrem naszych Klientów. Wierzymy, że to, co dajemy od siebie, powróci do nas!

WIEDZA
Dbamy o to, aby znać najnowsze rozwiązania i technologie, by móc przekazywać swoją wiedzę dalej.
DOŚWADCZENIE
20 lat na rynku sufitów podwieszanych oraz suchej zabudowy.
.
ZAUFANIE
Podstawa w relacji z naszymi Klientami.
DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Dzięki dobrej organizacji pracy, możemy dla Was zrobić więcej.